۸ تیم برتر جام جهانی مشخص شدند +برنامه بازیها
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۵۵۰۵۲۵
با پایان مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ تکلیف ۸ تیم برتر مشخص شد.
به گزارش مشرق، مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ به پایان رسید و طی آن تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شد.
بر این اساس ۵ تیم از قاره اروپا، ۲ تیم از آمریکای جنوبی و یک تیم از آفریقا توانستند به جمع ۸ تیم برتر راه پیدا کنند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
برنامه بازی های مرحله یک چهارم نهایی به شرح زیر است:
کرواسی - برزیل، جمعه ۱۸ آذر، ساعت ۱۸:۳۰
هلند - آرژانتین، جمعه ۱۸ آذر، ساعت ۲۲:۳۰
مراکش - پرتغال، شنبه ۱۹ آذر، ساعت ۱۸:۳۰
انگلیس - فرانسه، شنبه ۱۹ آذر، ساعت ۲۲:۳۰
منبع: فارسمنبع: مشرق
کلیدواژه: قیمت جام جهانی 2022 تیم ملی برزیل تیم ملی کرواسی تیم ملی هلند تیم ملی آرژانتین تیم ملی مراکش تیم ملی پرتغال تیم ملی انگلیس تیم ملی فرانسه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خودرو قیمت های روز در یک نگاه حوادث سلامت مرحله یک
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.mashreghnews.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «مشرق» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۵۵۰۵۲۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
جام حذفی| برنامه مرحله یک هشتم نهایی اعلام شد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی( یادواره آزادسازی خرمشهر) باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان - چادرملو اردکان - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاهامام علی(ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران - مس سونگون ورزقان - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک - پرسپولیس - ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
تراکتور تبریز - ذوبآهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام
ملوان بندرانزلی - سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبیپوشان جنوب - فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر
انتهای پیام/